Při nákupu zboží v hodnotě nad 1500,- Kč doprava zdarma.

Doprava a platba

Zboží je zasíláno společností PPL a Českou poštou. Kupující si musí vybrat jednu z variant. Přepravní společnost PPL umožňuje slovenským zákazníkům platbu na dobírku jak v Kč, tak i v EUR. Kupující si měnu zvolí v okamžiku převzetí zásilky.

 

Dodací lhůta

Objednané zboží bude dle jeho dostupnosti a provozních možností prodávajícího dodáno v co nejkratší době obvykle do 7-10 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky. Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník stanovil v objednávce.

 

Způsob dopravy

Dopravu na určenou adresu zajišťuje prodávající, a to na území České republiky a Slovenska. Náklady na dopravu zboží se liší dle hmotnosti zboží. Hmotnost je uvedena u každého druhu zboží. Maximální hmotnost jedné zásilky je 50 kg. Objednávku lze odeslat i v případě, že výsledná hmotnost bude vyšší než 50 kg. Následně bude kupující kontaktován referentem a bude mu sdělena příslušná cena za přepravu objednaného zboží a zasláno potvrzení objednávky s již domluvenou cenou. K objednávce nad 1 500 Kč, je doprava zdarma. 

 

Způsob uhrazení ceny za zboží

Zboží je možné uhradit dobírkou a některou z online platebních metod. 

Zásilka se zbožím obsahuje vždy daňový doklad a návod k použití výrobku.

 

Převzetí zboží

Prodávající doporučuje kupujícímu prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, prodávající doporučuje sepsat za přítomnosti dopravce záznam o poškození zásilky. Podepsáním přepravního listu přepravci kupující souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené.

 

Komunikace mezi prodávajícím a kupujícím

Další komunikace mezi prodávajícím a kupujícím je uskutečňována elektronickou poštou, pokud se strany nedohodnou jinak. V této souvislosti je kupující povinen z důvodu snadnější identifikace obchodního případu uvádět číslo potvrzení objednávky.

 

Vrácení zboží

Zboží je možné vrátit v nepoškozeném stavu, v originálním kompletním balení, prostřednictví smluvní kurýrní služby zdarma, v zákonem dané lhůtě.