Při nákupu zboží v hodnotě nad 1500,- Kč doprava zdarma.

Doprava a platba

Zboží je zasíláno společností PPL a Českou poštou. Kupující si musí vybrat jednu z variant. Přepravní společnost PPL umožňuje slovenským zákazníkům platbu na dobírku jak v Kč, tak i v EUR. Kupující si měnu zvolí v okamžiku převzetí zásilky.

 

Dodací lhůta

Objednané zboží bude dle jeho dostupnosti a provozních možností prodávajícího dodáno v co nejkratší době obvykle do 7-10 pracovních dnů od závazného potvrzení objednávky. Zboží se považuje za dodané doručením na adresu, kterou zákazník stanovil v objednávce.

 

Způsob dopravy

Dopravu na určenou adresu zajišťuje prodávající, a to na území České republiky a Slovenska. Náklady na dopravu zboží se liší dle hmotnosti zboží. Hmotnost je uvedena u každého druhu zboží. Maximální hmotnost jedné zásilky je 50 kg. Objednávku lze odeslat i v případě, že výsledná hmotnost bude vyšší než 50 kg. Následně bude kupující kontaktován referentem a bude mu sdělena příslušná cena za přepravu objednaného zboží a zasláno potvrzení objednávky s již domluvenou cenou. K objednávce nad 1 500 Kč, je doprava zdarma. 

 

Způsob uhrazení ceny za zboží

Zboží je možné uhradit dobírkou a některou z online platebních metod. 

Zásilka se zbožím obsahuje vždy daňový doklad a návod k použití výrobku.

 

Převzetí zboží

Prodávající doporučuje kupujícímu prohlédnout si zboží bezprostředně při jeho převzetí. Pokud je zjištěno mechanické poškození obalu výrobku, prodávající doporučuje sepsat za přítomnosti dopravce záznam o poškození zásilky. Podepsáním přepravního listu přepravci kupující souhlasí s převzetím zboží a stvrzuje, že dorazilo mechanicky nepoškozené.

 

Komunikace mezi prodávajícím a kupujícím

Další komunikace mezi prodávajícím a kupujícím je uskutečňována elektronickou poštou, pokud se strany nedohodnou jinak. V této souvislosti je kupující povinen z důvodu snadnější identifikace obchodního případu uvádět číslo potvrzení objednávky.

 

Vrácení zboží

Zboží je možné vrátit v nepoškozeném stavu, v originálním kompletním balení, prostřednictví smluvní kurýrní služby zdarma, v zákonem dané lhůtě.Cookies
This e-shop and partners need your consent to use individual data so that they can show you information about your interests, among other things. You will give your consent by clicking on the „I agree“ button.